Děláme špičkový
výkonnostní marketing

Kolik ještě investovat do online marketingu? Jednoduše investujte, dokud se to vyplácí. Řídíme kampaně s neomezenými rozpočty a naše know-how rádi nasadíme i u vašeho projektu.

Nástroje pro výkonnostní marketing:
  • Marketing Efficiency Ratio (MER)
  • data driven marketing
  • pokročilá web a datová analytika
  • řešení pro e-commerce, lead-gen a SaaS
  • know-how pro B2B i B2C

Kampaně na maximum

Chcete z výkonnostního marketingu dostat doopravdy maximum? Rádi byste škálovali vaše podnikání? Pro naše klienty spravujeme media budget přes 100 milionů korun a máme bohaté zkušenosti z B2C i B2B segmentů. Udělejme i z vašeho projektu další úspěch.

Co díky výkonnostnímu marketingu získáte:

01

Jasné odpovědi, jaké investice dávají smysl a kam je směřovat.

02

Okamžité zlepšení a škálování výkonu vašeho webu.

03

Detailní real-time reporty a také optimalizaci na zisk.

Jak stavíme ziskové kampaně?

01

Nezávazná
konzultace

Na osobním setkání probereme vaše podnikání. Zjistíme, co vás pálí a jak můžeme pomoci. Poznáte nás naživo. Uvidíte, zda vám sedne náš přístup a zda si budeme rozumět. To vše zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

02

Audit
aktuálního stavu

Nahlédneme pod pokličku a nenecháme kámen na kameni. Důkladně prověříme vaše aktuální kampaně na všech platformách. Zkontrolujeme správnost a rozsah vašeho měření. Ke všemu dostanete srozumitelné výstupy a budou vám jasné i složité technické záležitosti.

03

Návrh digitální
strategie na míru

Na základě společné konzultace a výstupů z auditu pro vás navrhneme marketingový mix na míru. Zajistíme, abyste byli vidět tam, kde jsou vaši zákazníci a aby vaše propagace pokryla celý jejich rozhodovací proces. Děláme strategie, které fungují.

04

Onboarding
a příprava kampaní

Líbí se vám, co jsme vymysleli? Výborně! Pouštíme se do práce. V prvních týdnech nás čeká spousta práce. Zařídíme přesnou analytiku, nastavíme kampaně, odladíme feedy a připravujeme pro vás real-time reportingy.

05

Den-D:
launch kampaní

Velký den nové spolupráce. Spuštění vytvořených kampaní a s tím samozřejmě velká očekávání. Pro nás je toto však začátek. Sbíráme data, aby naše kampaně byly čím dál výkonnější a lepší.

06

Optimalizace
a reporting

Kampaně pravidelně vyhodnocujeme. Zjišťujeme, co funguje a v jaké kombinaci. Našim cílem je překonat sami sebe a hledat další nové cesty pro vaši on-line propagaci. K rukám máte report pro okamžitý přehled a pravidelný komentář od našeho týmu.

07

Strategické
schůzky

V pravidelných intervalech se podíváme na naši spolupráci z nadhledu. Pobavíme se o vašich dlouhodobých cílech a jak vám jich můžeme pomoci dosáhnout.

Jak vám s výkonnostním marketingem pomůžeme:

01

Neomezené rozpočty

Máme bohaté zkušenosti s e-commerce, lead-gen i SaaS v B2B i B2C. Často neomezujeme investice a hlídáme jen ziskovost. Rádi ukážeme naše know-how i vám.
02

Marketing Efficiency Ratio

Díky datovému řízení uvidíte, jak se platformy ovlivňují a jak vaše investice nesou výsledky. Na online marketing koukejte jako na celek.
03

Proaktivní přístup

Vysoké rozpočty zavazují. Nečekáme na report na konci měsíce, přicházíme s návrhy na zlepšení a testujeme nové přístupy, jak vašemu podnikání přinést maximum.
04

Přehledné reporty

Díky jasným srovnáním v Lookeru hned uvidíte, co vám kampaně přinášejí. Do reportů integrujeme data z vašich systémů, domodelujeme chybějící data a vypočteme náklady a zisk kampaní.
05

Precizní analytika

Pro naše klienty spravujeme media budget přes 100 milionů korun. A to nejde bez precizní analytiky, kterou pro vás rádi nastavíme. Cookies nebo Google Consent v2 jsou pro nás hračka.
06

Optimalizace na zisk

Vyvíjíme nástroj na optimalizaci na zisk Profitlink, který dává úplně nový pohled na zisk e-shopů a umožní vám z kampaní získat ještě víc. Investujte peníze tam, kde vám vydělají maximum.

Optimalizujte kampaně na zisk

Nový pohled na zisk a obrat e-shopů: optimalizace na zisk. Nenastavujte vaše PNO podle odhadu a investujte peníze tam, kde vám přinesou nejvyšší výkon. Více na Profitlink.cz.

Co řekli klienti o naši službě

Tomáš David
Founder

Ať vám vaše investice přinesou maximum

Napište nám o nezávazný úvodní call, kde s vámi rádi probereme, jak vám můžeme pomoci. Dveře máme vždy otevřené.

info@datanimals.com(+420) 724 909 424
Děkujeme za zprávu, brzy se Vám ozveme.
Něco se pokazilo