Bezchybná webová analytika
pro váš projekt

Říká se, že bez spojení není velení. My říkáme, že bez analytiky není online podnikání. Díky precizní analytice pomáháme klientům rozkrýt jejich business od A do Z a marketérům a PPC platformám dáváme správné signály pro lepší kampaně.

Co využíváme pro webovou analytiku:
  • Google Analytics 4
  • Google Tag Manager
  • atribuce a datové modelování
  • řešení pro e-commerce, lead-gen a SaaS
  • produktová a zákaznická analytika
  • real time reporting – Looker Studio
  • napojení na CRM a další systémy
  • channel grouping
  • know-how pro B2B i B2C

Vychytaná analytika

Chcete mít přesně nastavenou webovou analytiku? Nejste si jistí, zda na webu měříte všechno správně? Nemáte jasný přehled nad investicemi a nad tím, co získáváte z webu? Pojďme to společně odladit.

Co díky webové analytice získáte:

01

Přehled nejen nad vaším webem, ale i vaším podnikáním celkově.

02

Okamžité zlepšení a škálování výkonu vašeho webu.

03

Real-time přehled o investicích a také o tom, co z nich získáváte.

Jak stavíme ziskové kampaně?

01

Nezávazná
konzultace

Na osobním setkání probereme vaše podnikání. Zjistíme, co vás pálí a jak můžeme pomoci. Poznáte nás naživo. Uvidíte, zda vám sedne náš přístup a zda si budeme rozumět. To vše zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

02

Audit
aktuálního stavu

Nahlédneme pod pokličku a nenecháme kámen na kameni. Důkladně prověříme vaše aktuální kampaně na všech platformách. Zkontrolujeme správnost a rozsah vašeho měření. Ke všemu dostanete srozumitelné výstupy a budou vám jasné i složité technické záležitosti.

03

Návrh digitální
strategie na míru

Na základě společné konzultace a výstupů z auditu pro vás navrhneme marketingový mix na míru. Zajistíme, abyste byli vidět tam, kde jsou vaši zákazníci a aby vaše propagace pokryla celý jejich rozhodovací proces. Děláme strategie, které fungují.

04

Onboarding
a příprava kampaní

Líbí se vám, co jsme vymysleli? Výborně! Pouštíme se do práce. V prvních týdnech nás čeká spousta práce. Zařídíme přesnou analytiku, nastavíme kampaně, odladíme feedy a připravujeme pro vás real-time reportingy.

05

Den-D:
launch kampaní

Velký den nové spolupráce. Spuštění vytvořených kampaní a s tím samozřejmě velká očekávání. Pro nás je toto však začátek. Sbíráme data, aby naše kampaně byly čím dál výkonnější a lepší.

06

Optimalizace
a reporting

Kampaně pravidelně vyhodnocujeme. Zjišťujeme, co funguje a v jaké kombinaci. Našim cílem je překonat sami sebe a hledat další nové cesty pro vaši on-line propagaci. K rukám máte report pro okamžitý přehled a pravidelný komentář od našeho týmu.

07

Strategické
schůzky

V pravidelných intervalech se podíváme na naši spolupráci z nadhledu. Pobavíme se o vašich dlouhodobých cílech a jak vám jich můžeme pomoci dosáhnout.

Jak vám s analytikou pomůžeme:

01

Analytika jasně a přesně

Klienti k nám často přicházejí s tím, že si nejsou jistí tím, co za svoje investice do online marketingu získávají. Problém často vězí v neprůhledné analytice. My hrajeme s otevřenými kartami a přesně. Vše rozkryjeme, protože na co s klientem nevidíme, to nemůžeme řídit.
02

Nastavení od A do Z

GTM, GA4 a Looker jsou naše parketa. Podíváme se na vaše data, rozkryjeme nedostatky v měření a vše nastavíme tak, abyste ve dne v noci přesně věděli, co se na vašem webu a s vašimi investicemi děje. Pokud něčemu nebudete rozumět, vše srozumitelně vysvětlíme.
03

Interpretace dat

Analytiku umíme nejen dobře nastavit, data umíme i přehledně interpretovat a číst. Díky tomu vždy víte, co se na webu děje, a takové insighty společně využijeme k tomu, abychom našli nové příležitosti a zisk.
04

Přehledné reporty

Díky jasným meziměsíčním a meziročním srovnáním v Looker Studiu hned vidíte, co vám kampaně přinášejí. Do reportů integrujeme data z vašich systémů, domodelujeme data, vypočteme náklady a zisk kampaní. Postáráme se o nadhled nad vaši zakáznickou bází anebo pomůžeme se scoringem leadů.
05

Precizní analytika

Pro naše klienty spravujeme media budget přes 100 milionů korun. To bychom nemohli dělat bez precizní analytiky, kterou pro vás rádi nastavíme a vyladíme. Cookies, atribuční modely, nebo Google Consent v2 jsou pro nás hračka.
06

Optimalizace na zisk

Vyvíjíme nástroj na optimalizaci na zisk Profitlink, který dává úplně nový pohled na zisk e-shopů a umožní vám z kampaní získat ještě víc. Investujte peníze tam, kde vám vydělají maximum.

Optimalizujte kampaně na zisk

Nový pohled na zisk a obrat e-shopů: optimalizace na zisk. Nenastavujte vaše PNO podle odhadu a investujte peníze tam, kde vám přinesou nejvyšší výkon. Více na Profitlink.cz.

Tomáš David
Founder

Ať vám vaše investice přinesou maximum

Precizní webová analytika je pro nás hračka. Nechte svá data pracovat pro vás a začněte vydělávat víc. Napište si o nezávazný úvodní call, kde s vámi rádi probereme, jak vám můžeme pomoci.

info@datanimals.com(+420) 724 909 424
Děkujeme za zprávu, brzy se Vám ozveme.
Něco se pokazilo